Wszystko przebiegło pomyślnie!

Link do szkolenia otrzymasz mailem 11.10.2023 r. tuż przed godz. 19:00.

A teraz – dziękując Ci za zaufanie – mam dla Ciebie specjalną zniżkę i zaproszenie do minikursu o pozasądowych metodach rozwiązywania sporów. Tylko teraz możesz dołączyć do niego w cenie 69 zł zamiast 129 zł. Po 15 minutach ta oferta zniknie.

!
teraz w niższej cenie

Les modes alternatifs
de règlement des différends

 • Minikurs z francuskiego prawniczego o pozasądowych metodach rozwiązywania sporów (3 lekcje wideo, bezterminowy dostęp 24h/7)
 • Zakres tematyczny:
  – la transaction,
  – la conciliation,
  – la médiation,
  – l’arbitrage,
  – la procédure participative.
0
skondensowane lekcje wideo
0
zestawy ćwiczeń utrwalających słownictwo
0
praktyczne glosariusze

Przekonaj się

Dlaczego warto dołączyć?

Poznajesz aktualną terminologię

Szkolenie składa się z trzech lekcji wideo, w których poznasz słownictwo niezbędne dla osób pracujących z dokumentami w języku francuskim. W trakcie szkolenia pokażę Ci (i objaśnię) przykłady przepisów oraz typowych zapisów umownych w języku francuskim.

Oszczędzasz czas

Dzięki udziałowi w kursie pogłębisz i uporządkujesz znajomość terminologii dotyczącej pozasądowych metod rozwiązywania sporów. A przy okazji  zaoszczędzisz czas, który musiał(a)byś poświęcić na samodzielne opracowanie tego tematu. Otrzymasz też kompletny glosariusz (do pobrania), w którym w każdej chwili sprawdzisz potrzebny Ci termin.

Korzystasz, ile chcesz

Kurs jest z bezterminowym dostępem do materiałów na platformie. Dzięki temu odświeżysz sobie wiedzę ze szkolenia w dowolnym momencie – tyle razy, ile potrzebujesz!
  ★ ★ ★ ★

„Bardzo profesjonalnie przygotowany kurs.

Cieszę się również, że oprócz glosariuszy i ćwiczeń tłumaczyłaś każdy slajd. To pomoc nie do przecenienia, bo wtedy weryfikuje się własne możliwości tłumaczeniowe. Wspaniale, że kurs był online, bo to bardzo oszczędza czas kursantów i jest dużo wygodniejsze niż chaotyczne tłumaczenia na kursach w realu.”

Adriana T., tłumacz przysięgły

Opinia o kursie „Francuski dla prawników – kurs języka prawnego i prawniczego”

bonjour !

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Monika Różańska i jestem założycielką Akademii Francuskiego Prawniczego.

Od 20 lat lat pracuję jako lektor i tłumacz j. francuskiego prawniczego. Od 2020 roku tworzę również (bezpłatne i płatne) kursy online, z których do tej pory skorzystało ponad 950 prawników, studentów prawa oraz tłumaczy i studentów filologii. Ich opinie znajdziesz w sekcji powyżej.

Moi uczniowie nie odkładają życia na później. Mają rodziny, pasje, mnóstwo pomysłów na siebie i jeszcze więcej konsekwencji w ich realizacji.

Chcą się rozwijać i być ekspertami w branży, ale NIE kosztem tego, co dla nich ważne.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, zaczęłam tworzyć kursy wideo, które można przerabiać w dowolnym miejscu i czasie. Idealne dla wszystkich pracujących nieregularnie i regularnie realizujących (nie tylko zawodowe) marzenia ????

20

lat doświadczenia

950

uczestników kursów online
opinie

Jakie efekty mają uczestnicy moich kursów?

(Przewijaj w prawo, żeby zobaczyć kolejne wypowiedzi.)