BEZPŁATNE SZKOLENIE DLA PRAWNIKÓW I TŁUMACZY JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Małżeństwo, prawa i obowiązki małżonków, separacja i rozwód
– o najważniejszych pojęciach prawa małżeńskiego po francusku

Początek szkolenia: środa 11.10.2023 (godz. 19:00)

.

Uzupełnienie powyższych pól oznacza zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz otrzymywanie od Monika Różańska (NIP: 6922027921) newslettera, czyli informacji handlowych i marketingowych za pośrednictwem komunikacji e-mail. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie newslettera oraz w Polityce prywatności.

Jeżeli nie chcesz zapisywać się do Newslettera Akademii Francuskiego Prawniczego, możesz kupić materiały z kursu za 149 zł brutto, pisząc na adres akademia@francuski-prawniczy.pl.

BEZPŁATNE SZKOLENIE: WIDEO +  ĆWICZENIA + GLOSARIUSZ

Dlaczego warto dołączyć?

Poniżej znajdziesz ramowy program szkolenia.

Małżeństwo

W tej części poznasz definicję małżeństwa w prawie francuskim oraz terminologię dotyczącą jego ważności. Następnie przejdziemy do omówienia przeszkód do zawarcia małżeństwa oraz jego nieważności.

Skutki małżeństwa

W drugiej części nauczysz się słownictwa, które służy we francuskim prawniczym do omawiania skutków małżeństwa (zarówno osobistych, jak i majątkowych) oraz praw i obowiązków małżonków.

Separacja i rozwód

W ostatniej części szkolenia omówimy sobie dwa rodzaje separacji (faktyczną i prawną). Dowiesz się również, jakie są cztery rodzaje rozwodów we Francji i jak przebiega każdy z nich.

A jeśli mój sposób przekazywania wiedzy Ci się spodoba, zaproszę Cię do rocznego kursu Francuski dla prawników, w czasie którego solidnie popracujemy nad Twoją znajomością francuskiego prawniczego.

Udział w szkoleniu 11.10.2023 jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje.

imac-front

sprawdź

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla osób, które zamierzają świadczyć usługi prawnicze w języku francuskim.

Dla osób przygotowujących się do egzaminu na tłumacza przysięgłego, które chcą go zdać w pierwszym podejściu

Dla osób, które rozważają pracę w instytucjach Unii Europejskiej, gdzie wymaga się doskonałej znajomości terminologii prawniczej fr-pl.

bonjour !

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Nazywam się Monika Różańska i jestem założycielką Akademii Francuskiego Prawniczego.

Od 20 lat lat pracuję jako lektor i tłumacz j. francuskiego prawniczego. Od 2020 roku tworzę również (bezpłatne i płatne) kursy online, z których do tej pory skorzystało ponad 950 prawników, studentów prawa oraz tłumaczy i studentów filologii. Ich opinie znajdziesz w sekcji powyżej.

Moi uczniowie nie odkładają życia na później. Zamiast narzekać na to, co od nich niezależne – biorą sprawy w swoje ręce. Mają rodziny, pasje, mnóstwo pomysłów na siebie i jeszcze więcej konsekwencji w ich realizacji.

Chcą się rozwijać i być ekspertami w branży, ale NIE kosztem tego, co dla nich ważne.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, zaczęłam tworzyć kursy wideo, które można przerabiać w dowolnym miejscu i czasie. Idealne dla wszystkich pracujących nieregularnie i regularnie realizujących (nie tylko zawodowe) marzenia ????

20

lat doświadczenia

950

uczestników kursów online

opinie

W moich kursach wzięło udział 950 kursantów.
Dołącz do nich i zobacz, jak efektywna może być nauka francuskiego prawniczego online!

(Przewijaj w prawo, żeby zobaczyć kolejne wypowiedzi.)