POZNAJMY SIĘ

Bonjour !

Nazywam się Monika Różańska. Od 20 lat zajmuję się francuskim prawniczym. Chętnie przetłumaczę potrzebny Ci tekst (FR-PL) lub nauczę Cię francuskiego prawniczego.

Zapraszam do kontaktu!

20

lat doświadczenia

CO NAS ŁĄCZY?

Moje wartości

Lekkość

Lekkość

Równowaga

Rozwój

Szacunek

Microlearning

Precyzja

Rozwój

Nigdy nie jest za późno na zmianę. A idealny moment to ten, w którym podejmujesz decyzję. Obojętnie, czy wracasz do francuskiego po macierzyńskim, zmieniasz zawód, czy odkopujesz dawno porzucone marzenie o byciu tłumaczem – tutaj możesz iść w stronę swojego celu, zaczynając od razu.

Relacje

W biznesie, jak i w życiu liczą się relacje. A te łatwiej zbudować w bezpiecznej i życzliwej atmosferze. Stworzyłam Akademię z myślą o wzajemnym wsparciu i akceptacji. To przyjazna przestrzeń, w której możesz zadać każde pytanie – bez obawy, że spotkasz się z krytyką lub szyderstwem.

Równowaga

Wierzę, że życie to nie tylko praca i nauka. Dlatego Akademia to miejsce, które pozostawia przestrzeń na codzienne życie, bliskie relacje, wymarzone podróże. Możesz rozłożyć naukę tak, by mieć czas na świętowanie urodzin dzieci, randkę z mężem/żoną, podróż do ciepłych krajów w środku zimy. W żadnym kursie nie musisz się trzymać sztywnych terminów.

Prostota

Jak i w życiu wolę proste włoskie jedzenie od wymyślnych dań, tak i w pracy stawiam na prostotę. Dlatego w moich kursach nie ma miejsca na wątpliwości czy domysły. Wyjaśniam każde słowo. Tworzę materiały w przejrzystej, estetycznej formie, omawiając dane zagadnienie od A do Z. Nie chcę zarzucać Cię milionem dodatkowych źródeł i tworzyć chaosu w Twojej głowie. Moim celem jest dać Ci gotowy proces, który uporządkuje Twoją wiedzę i przyspieszy naukę.

Lekkość

Targety, presja, ciągła gonitwa… To nie dla mnie. Zamiast tego wybieram spokój, życie po pracy, czas na rozwój i pasje. Ty też nie musisz spędzać długich godzin na nauce. Dzięki pigułce wiedzy z moich kursów szybciej osiągniesz zawodowe cele, a przy tym zyskasz czas, by cieszyć się życiem. Bez błądzenia po omacku i tracenia cennej energii.

Microlearning

Wierzę, że zawodowe spełnienie można osiągnąć małymi krokami. A małe kroki dają duże efekty. Dlatego przeniosłam do moich kursów założenia microlearningu. Każdy z nas ma w ciągu doby 24 godziny. Tylko od nas zależy, jak je wykorzystamy. Czasem wystarczy tylko kwadrans. A 15 minut dziennie to już 90 godzin w roku.